OTTO Work Force

Holandia | Pracownik magazynu CEVA | 14,82 €/h

  • Umowa o pracę tymczasową
    10 000-15 000 zł brutto / mies.
  • Holandia zagranica

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Praca za granicą ze wsparciem w relokacji

Zakres obowiązków

Lokalizacja: Oostrum, Holandia

Dołącz do zespołu CEVA jako pracownik magazynu. Będziesz pracować w systemie zmianowym od 06:00 do 15:00, 15:00 do 00:00, od poniedziałku do piątku. Możliwa jest też praca w weekend lub w nadgodzinach w razie potrzeby.

Na początek otrzymasz szkolenie, by móc wykonywać codzienne zadania, takie jak:

  • Układanie produktów/paczek na paletach
  • Pakowanie i etykietowanie
  • Załadunek/rozładunek kontenerów
  • Zbieranie zamówień (skaner ręczny)

Wymagania

• Znajomość języka angielskiego

• Prawo jazdy

• Umiejętność obsługi elektrycznego paleciaka BT/EPT

Oferujemy

• Stawka godzinowa 13.68 EUR +8.33% Holiday allowance = 14.82 EUR

• Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia

• Dodatki za godziny wieczorne, nocne, soboty, niedziele i święta

• Stołówka z możliwością zakupu lub samodzielnego przygotowywania posiłków (lodówka/ mikrofalówka) oraz darmowa woda, herbata, kawa i owoce

• Możliwość odbycia szkoleń z obsługi wózków EPT lub OPT

• Wysokiej jakości zakwaterowanie z bezpłatnym Wi-Fi

• Zorganizowany transport do/z miejsca pracy (rowery, rowery elektryczne, samochody w zależności od odległości do pracy)

• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• Ubezpieczenie i dostęp do opieki zdrowotnej

• Infolinia działająca całą dobę - nasi koordynatorzy są do Twojej dyspozycji

• Biuro OTTO w miejscu pracy, czynne codziennie

• Zdalny proces rekrutacji

• Stabilne zatrudnienie u renomowanego pracodawcy

• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online i innych projektów

• Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO lub przejścia na bezpośredni kontrakt u klienta

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. 55-040 Kobierzyce, ul. Szwedzka 5, NIP: 8961508583 (dalej zwany Administratorem).

    Jeżeli masz pytania dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: (a) wysyłając e-mail na adres: mojedane@ottoworkforce.pl lub drogą pocztową pod adresem: ul. Szwedzka, 55-040 Kobierzyce.

    Twoje dane osobowe zawarte w przesłanym przez Ciebie CV przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę. Zgoda ta została wyrażona poprzez czynność jaką jest przesłanie przez Ciebie do nas dokumentów aplikacyjnych.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez ich podania niemożliwe będzie aplikowanie przez Ciebie na wskazane stanowisko pracy.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwar
  • Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)